Handgemaakte Mala ketting van Rode Jaspis Edelsteen kralen.
Deze is geregen op bruin elastiek, zodat je hem ook om de arm kan dragen.
De Mala heeft totaal 108 kralen en om de 27 kralen een zilverkleurige metalen spacer met daartussen een Gobi Agaat edelsteen in mooie gemeleerde kleuren rond oranje bruin.
De Guru bead is een Jaspis Edelsteen en een zilverkleurig metalen bewerkt kapje.
Onder de Gurubead een zilverkleurige heilige knoop en Jaspis Edelsteen.
Deze Mala is geschikt voor meditatie.
Met liefde gemaakt in Holland.
Betekenis ;
Jaspis
Dankt zijn kleur aan verschillende onzuiverheden. Hematiet maakt het rood, limoniet geeft het een bruine kleur.
De Edelsteen is licht aardend en helpt het concentratie vermogen en vastberadenheid.Maakt eerlijk en oprecht - zorgt voor balans in lichaam en geest en heeft een positieve invloed op de bloedsomloop, darmen en spijsvertering.
Wil je wat meer weten over de werking van Edelstenen klik op de link,
https://www.byoe.nl/informatie-materialen/edelstenen.html
Guru bead
Is de moeder kraal, het begin en het eind van de Mala ketting. Bij de Guru bead begint de meditatie.
Oneindige knoop
De eindeloze knoop (de Sjrivasta ) is een van de 8 symbolen van de boeddhistische gelukstekens
Het symbool van een lang leven. Symboliseert de duur van het geestelijke leven, de nimmer eindigende wijsheid en waakzaamheid van Boeddhha.
© 2025 www.byoe.nl - Powered by Shoppagina.nl